Krzywa Wieża

Izba Pamiątek Regionalnych, Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich

Krzywa 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 74 815 20 43
http://www.krzywawieza.eu/

 

?Frankenstein Quest? ? odkryj tajemnice Ząbkowic Śląskich

Gra terenowa w dwóch wersjach połączona z warsztatami tematycznymi w ruinach zamku.
Wersja I ? dla uczestników wyposażonych w odbiornik GPS
Wersja II ? dla uczestników nie wyposażonych w odbiornik GPS

piątek-niedziela w godzinach 9.00 ? 19.00
Udział w grze bezpłatny, dodatkowo dla uczestników gry wstępy do obiektów (Izba Pamiątek Regionalnych, Śladami Doktora Frankensteina, Krzywa Wieża) w cenie biletów ulgowych
Bez zapisów oraz ograniczeń wiekowych. Dzieci pozostają pod opieką rodziców. Pobór pakietów startowych do gry na zamku w Ząbkowicach Śląskich.

Szczegółowy opis oferty:

Wersja I ? uczestnicy otrzymują współrzędne kilku obiektów znajdujących się na terenie miasta. Ich zadaniem jest odnalezienie obiektów. Przy każdym obiekcie będzie do wykonania zadania. Poprawne rozwiązanie wszystkich zadań umożliwi ukończenie gry za który przewidujemy drobny upominek promocyjny. Niektóre punkty będą posiadały stanowiska z warsztatami, w których grający zdobędą wiedzę z zakresu historii miasta, legendy Doktora Frankensteina oraz umiejętności niezbędne w codziennym życiu dawnego zamku.

Wersja II ? przebieg gry podobny jak w wersji I. Uczestnicy nie wyposażeni w odbiornik GPS otrzymują uproszczony plan miasta z zaznaczonymi charakterystycznymi obiektami. Zamiast współrzędnych wskazówką będzie opis poszczególnych miejsc.