Biesiadny Dwór

Karczma Biesiadny Dwór

Karczma Biesiadny Dwór
ul. Kolejowa 14, 57-211 Ciepłowody
tel. 608 316 558, 608 316 720, 608 316 565
www.karczmabiesiadnydwor.pl

 

Restauracja zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Oprócz dań kuchni polskiej serwuje dania regionalne, przygotowane z naturalnych i świeżych produktów. Wszystkie potrawy serwowane w karczmie są przygotowywane na miejscu. Kucharze codziennie, tworzą świeże i smaczne dania. Obsługa karczmy, na co dzień ubrana jest w tradycyjne – góralskie stroje, co jeszcze mocniej podkreśla charakter tego miejsca.
W dolnej części budynku znajduje się pizzeria i kręgielnia z dwoma torami. Na terenie obiektu znajdują się nowoczesne pokoje hotelowe. Do dyspozycji gości jest duży parking, który przylega bezpośrednio do karczmy.

Podczas Weekendu w Geoparku (piątek-niedziela) każdy turysta, który odwiedzi karczmę z „Programem Weekendu” zostanie poczęstowany wspaniałym grillowanym oscypkiem spod Tatr w towarzystwie pysznego dżemu z żurawiny Ponadto na ten weekend zostanie przygotowane danie specjalnie Schab pieczony w sosie kurkowym z warzywami w cenie promocyjnej 18 zł dla każdego odwiedzającego nas turysty.
Natomiast w naszej kręgielni będzie można zagrać w kręgle, kupując godzinę gry druga godzina za połowę ceny.